Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

VITAMOLAS DEFENSAS NINO

1,600.00 L
Next

Uji Micelear Ebbe [400ml] (per lekura te ndjeshme)

1,800.00 L
Next Product Image

VITAMOLAS PROBIOTICOS KIDS

1,450.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Drasanvi Vitaminat janë gominolas të bëra nga pektina e frutave (pa xhelatinë) pa sheqerna dhe pa alergene. Sipas FAO dhe OBSH, probiotikët janë mikroorganizma të gjallë që, të administruar në sasi të përshtatshme, japin një përfitim shëndetësor. Probiotikët veprojnë në ekosistemin e zorrëve, duke balancuar përbërjen e florës dhe rigjenerojnë atë dhe favorizojnë rregullimin e tranzitit të zorrëve. Këto  gominolas janë zgjedhur me kujdes për të vegjlit.

 

 

PERDORIMI –

Merrni 2 gominolas në ditë, 1 në mëngjes dhe 1 në mesditë

  •  Paketimi : 60 karamele gomoze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VITAMOLAS PROBIOTICOS KIDS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!