Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Xhel higjenizues i duarve dhe trupit 250 ml Drasanvi

820.00 L
Next

Shampo me Biotine dhe aloer vera per floke te lyer( 1 L)

1,550.00 L
Next Product Image

Xhel hidroalkoolik per duart (higjenizues)70% alkool 100 ml

590.00 L

Description

 

Xhel hidroalkoolik per duart (pa shpëlarje).

Falë kombinimit të përbërësve sanitues, ndihmon për të mbajtur  duar të pastra dhe më të sigurta.

Formuluar me aloe vera dhe glicerinë që ju ndihmon të kujdesemi dhe t’i mbani duart në gjendje të përsosur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel hidroalkoolik per duart (higjenizues)70% alkool 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.