Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Jastëk për foshnja – Mimos®️ 3D Air Spacer (masa medium)

11,520.00 L
Next

Xhel shampo shkumezuese (500 ml)

2,100.00 L
Next Product Image

Xhel shampo shkumezuese (750 ml)

2,600.00 L

Description

Xhel Shampo shkumezuese ,per trup dhe floke .

PH5.5

*Pa parabene

*Pa petrolate

I testuar klinikisht nen kontroll dermatologjik

Me acide yndyrore te kokosit qe evitojne tharjen dhe irritimin  e lekures.

Me PH 5.5 qe ruan barrieren mbrojtese te lekures se te sapolindurit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel shampo shkumezuese (750 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.