Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Xhel Shampo Syndet Formule pa sapun(500 ml)

2,100.00 L
Next

Krem fytyre per bebe (50 ML)

1,750.00 L
Next Product Image

Xhel shampo Syndet (formule pa sapun) 750 ml

2,600.00 L

Description

Xhel shampo syndet (pa sapun)  -Per trupin dhe floket e bebit

I testuar klinikisht nen kontroll deramtologjik

Me acide yndyrore te kokosit qe evitojne tharjen dhe irritimin

Me ekstrakt kamomili e bisabolol me veti qetesuese.

Floket e bebit zbuten ,krihen lehtesisht ,dhe shkelqejne fale provitamines B5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel shampo Syndet (formule pa sapun) 750 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.