Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Tableta Collmar te pertypeshme me shije qershie [180 Tableta]

3,150.00 L
Next

Luge Silikoni (Roze)

950.00 L
Next Product Image

Xplendor (24 Kapsula)

2,450.00 L

Description

Xplendor® është një shtesë ushqimore që është e pasur me vitamina , minerale, aminoacideve dhe ekstrakte bimore të pasura me përbërës aktiv dhe acide yndyrore .

Formula e saj kontribuon në mirëmbajtjen normale të flokëve dhe pigmentimin e saj. Ai gjithashtu siguron lëndë ushqyese të rëndësishme për të ndihmuar në mirëmbajtjen e lëkurës në kushte normale.

Ndihmon ne forcimin e flokut qe nga rrenje,ne mos kputjen dhe mos renjen e tij.

Rikthen shkelqimin e humbur ne floket tuaja .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xplendor (24 Kapsula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.