Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

YNERGY MUJER (24 KAPSULA)

2,100.00 L
Next

SHURUPI I QEPES ME MJALTE PER FEMIJE – (250 ML)

1,650.00 L
Next Product Image

YNERGY SENIOR 50+ (36 KAPSULA)

1,950.00 L

Description

SUPLEMENT MULTIVITAMIN DHE MULTIMINERAL PER ENERGJI DHE VITALITET PER MOSHAT 50+

INGREDIENTET (ne mg/doze ditore te rekomanduar): Kalcium karbonat 300 mg, celuloze (mbeshtjellesja) acid askorbik (Vit C) 80 mg, ferrus gluconat (hekur) 55,95 mg, L-Glutamine 50 mg, Luteine 50 mg, Fructoligosakaride 50 mg, Tocoferol Acetat (Vit E) 24 mg, Nicotinamid (Vit B3) 16 mg, esterat magnezi, oksid zinku 12,5 mg, koenzime Q10 10 mg, Sulfat mangani 6,15 mg, Vitamin A (palmitat retinili) 6,12 mg, calcium D –pantotenat (Vit B5) 6 mg, Dioxid silici, Cyanocobalamin (Vit B12) 2,5 mg, Colecalciferol (Vit D) 2,08 mg, Clorhidrat Pyridoxine  (Vit B6) 1,4 mg, Riboflavin (Vit B2) 1,4 mg, Thiamine hydrochloride (Vit B1) 1,1 mg, acid folik 200 mcg, selenit sodik (Selenium 45,8%) 0,12 mg, Molybden 0,107 mg, Biotin 0,05 mg.

PERDORIMI I SYGJERUAR:  Merret nje kapsule ne dite, preferohet ne mengjes. Mund te merret cdo dite. Fale perberjes mund te perdoret per aq gjate sa deshironi.

RUAJTJA: Ne vend te fresket e te thate.

PARALAJMERIM SIGURIE: Ky eshte nje suplement ushqimor: supelementet ushqimore nuk duhet te perdoren si zevendesues te nje diete te ekuilibruar dhe nje stili jetese te shendetshem. Mos e tejkaloni dozen ditore te rekomanduar. Mbajeni larg femijeve. Ruajeni ne nje vend te fresket dhe te thate.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “YNERGY SENIOR 50+ (36 KAPSULA)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.