Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Kolagjen marin Granions ( 60 kapsula)

2,000.00 L
Next

Vitamineris Energji 1000 mg (30 tableta qe shkrihen ne uje)

1,400.00 L
Next Product Image

Baby florilia (probiotik per bebe)

2,000.00 L

Description

PSE BABY FLORILIA?
Që nga viti 1948, Laboratori GRANIONS, i përkushtuar ndaj ekuilibrit ushqyes, emocional dhe fiziologjik të fëmijëve, 
ka zhvilluar një sërë suplementesh ushqimore që nga mosha më e re dhe për të gjithë familjen.

GRANIONS BABY FLORILIA është një suplement ushqimor që përmban 4 shtame probiotike.

ÇFARË PËRFITIMET PËR FËMIJËN IM?
> Baby Bio Florilia ndihmon sistemin tretës të funksionojë siç duhet.

> Dozohet në 2 miliardë CFU

> Ai përmban 4 lloje të ndryshme të probiotikëve:

Bifidobacterium lactis DSM 15954
Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103
Bifidobacterium breve DSM 16604
Lactobacillus reuteri DSM 23878
> Shishja është në formën e një shishe pikatore për të lehtësuar dozën e saktë

> Formula e tij është neutrale në shije, kështu që mund të merret i pastër ose të përzihet me një pije pa ndryshuar shijen.

> Baby Bio Florilia është i përshtatshëm për një dietë lakto-vegjetariane

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Baby florilia (probiotik per bebe)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.