Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Pack V pluma (karroce TRIO)

165,000.00 L
Next

Bebecar Via+ Prive -Gri Vezulluese

256,000.00 L
Next Product Image

Bebecar Via+ Prive – Pink Vezullues

256,000.00 L

Karakteristikat:

– E pershtatshme nga lindja deri ne 4 vjec

– Shasi kompakte e palosshme teleskopike me rrota lehtësisht të shkëputshme

– Rrotat e përparme mund të përdoren me rrotullim ose të kyçen lehtësisht nga një buton në anën e shasisë

– Dorezë e rregullueshme me pozicione të shumta

– Rrotat përmbajnë kushineta me top, duke dhënë një lëvizje më të qetë dhe duke zgjatur përdorimin e gomave

– Sistemi ‘Easylock’ i cili ju lejon të ngjitni dhe hiqni lehtësisht karrocën, sediljen e karriges dhe sediljen e makinës për fëmijë me një lëvizje të vetme

– Frenat e lidhura me lehtësi në përdorim në rrotat e pasme

– Pezullim i pavarur i pasmë i rregullueshëm me dy pozicione për një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm ndërsa fëmija rritet

– Krevat i madh i mbushur me astar të lëvizshëm

– Ndenjëse e kthyeshme e karriges për të lejuar kontaktin e rëndësishëm me sy midis prindit dhe foshnjës në muajt e parë

– Ndenjëse e sheshtë e mbushur me mbushje të konsiderueshme me një pjerrësi me katër pozicione prapa dhe mbështetëse këmbësh me dy pozicione

– E përputhshme me sediljet për fëmijë Easymaxi XL-i opsionale LF

– Dorezë e lëvizshme e veshur me lëkure

Dimensionet:

E hapur – 60 x 97 x 98 cm

E palosur – 60 x 83 x 30 cm

Ofrohet gjithashtu sedilja e përshtatshme e makinës, çanta ndërrimi,mbulesa  e këmbëve .

Description

Koleksioni i ri dhe i sofistikuar  Prive është rezultat i kërkimit, frymëzimit dhe kreativitetit të stilistëve , por duke mbetur të vetëdijshëm për pritshmëritë e klientëve që vlerësojnë elegancën, luksin dhe ekskluzivitetin.

Përdorimi i pëlhurave teknike. të tilla si lëkura me cilësi të lartë, pëlhura me shkëlqim dhe pëlhura të tjera të cilësisë së lartë, lejon prodhimin e modeleve unike, të përfunduara me dorë për të dhënë pamjen e veçantë të një pamjeje ‘haute couture’.

Detaje:

Via+ ka një stil bashkëkohor, me linja të pastra të thjeshta.

Doreza e veshur prej lëkure është e lëvizshme dhe e rregullueshme në lartësi.

Shportë e madhe me zinxhir, për t’i mbajtur artikujt tuaj të sigurt.

Dizajni i koshit ofron thellësi të shtuar duke e bërë atë edhe më të rehatshëm për fëmijën. Ai përmban një maskë dielli të palosshme, dorezë të integruar në kapuç, mbështetëse të rregullueshme dhe bazë të ajrosur.

 

Sedilja e karriges mund të paloset për transport dhe ruajtje më të lehtë.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bebecar Via+ Prive – Pink Vezullues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.