Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vitamina D3 4000UI (90 tab)

1,650.00 L
Next

8 Cereales mjalte dhe fruta te thata 600 gr

1,150.00 L
Next Product Image

Biotina/Vitamina H, 500µg (90 tab)

1,200.00 L

Description

Biotina/Vitamina H, 500µg  mangësia e biotinës mund të shkaktojë rrallimin e flokëve dhe humbjen e bukurisë së trupit

PERDORIMI: 12Vjec+1 tab ne dite

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biotina/Vitamina H, 500µg (90 tab)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.