Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vaj esencial Roll On me TeaTree oil 10 ml Drasanvi

1,450.00 L
Next

BISGLICINAT ZINKU-

1,800.00 L
Next Product Image

BISGLICINAT HEKURI-

1,700.00 L

Description

Hekuri është një mineral thelbësor për jetën dhe lidhet me shumë funksione në trup. Mund të jetë përgjegjës për një lodhje ekstreme dhe të ndërlidhur me sistemin imunitar, ndër të tjera, ne shumë raste, kontributet e hekurit kanë efekte anësore në trup, duke përfshirë shqetësimin e stomakut dhe kapsllëkun. Për të minimizuar këto probleme, ne kemi zgjedhur Iron Bisglycinate, nga marka Ferrochel, e cila studimet tregojnë se këto efekte minimizohen.

 

 

PERDORIMI-

 

Merrni 1 tabletë çdo ditë, së bashku me ushqimin (eleminoni konsumimin e bulmetit ne vaktin e marrjes se tabletes).

 

Paketimi : 90 tableta

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BISGLICINAT HEKURI-”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.