Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Alerphyt 36 kapsula Drasanvi

2,350.00 L
Next

Collmar Beauty Krem

3,100.00 L
Next Product Image

Collmar Beauty Drasanvi

4,200.00 L

Description

Collmar® Beauty ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës së shëndetshme pasi përmban kolagjen.
Ai nuk permban ngjyroses artificial,asnjë konservant
Nuk ka sheqerna të shtuar dhe eshte pa gluten.
Disa nga vetite e Collmar Beauty jane:
-Parandalon rrudhat
-Ushqen floket dhe thonjt
-Ruan elasticitetin e lekures dhe e hidraton ate
-Mbron kunder rrezeve UVA dhe ka veti anti-oksiduese.

Perberesit : Ekstrakt i thatë Acerola, Shegë, Biotin, Acidi hialuronik
*Doza ditore (10 g)

Paketimi: 275 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collmar Beauty Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.