Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Collmar Beauty Drasanvi

4,200.00 L
Next

Collmar Hair Drasanvi 350gr

4,050.00 L
Next Product Image

Collmar Beauty Krem

3,100.00 L

Description

Ky krem ​​dite dhe nate lufton rrudhat dhe mbështet riparimin e qelizave.
Përbërësit kombinohen për të luftuar kundër shenjave të plakjes së parakohshme, të cilat përfshijnë
mungesën e qëndrueshmërisë, rrudhat, linjat e shprehjes dhe mungesën e hidratimit.
Nga mosha 25 vjeç e lart lëkura pëson një sërë ndryshimesh rrudha, dehidrim, humbje të mimikes dhe
vijave të shprehjes.
Të gjitha këto ndryshime janë pasojë e rënies së sintezës midis kolagjenit dhe lëkurës sonë.
Përbërësit e ktij kremi ​​funksionojnë së bashku me kolagjenin e hidrolizuar detar për të ndihmuar në
luftimin e këtij problemi, duke përmirësuar pamjen e lëkurës.

Perberesit: Kolagjeni Detar i Hidrolizuar, Acidi Hyaluronic, Vitamina C, Biotin, dhe Shegë.

Paketimi: 60 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collmar Beauty Krem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.