Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Probiotik granions -Probiovit flore (10 kapsula)

1,200.00 L
Next

Kolagjen marin Granions ( 60 kapsula)

2,000.00 L
Next Product Image

Conceptio Allaitement (gjidhenja) – 60 kapsula

2,000.00 L

Description

Zhvilluar nga Laboratoire des Granions, Conceptio Breastfeeding është formuluar posaçërisht për kujdesin e grave që ushqehen me gji.

Është e këshillueshme që të konsumohet ky suplement si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Ky suplement ushqimor nuk është një ilaç.

Mbajeni larg fëmijëve të vegjël.

Përdorimi:2 kapsula në ditë me një gotë të madhe ujë në mëngjes

Konservimi: Ruajeni larg nxehtësisë dhe lagështisë.Të konsumohet mundësisht përpara datës së shënuar në rast.

Përbërja:Ekstrakt kopër (frut) 200 mg -Vitamina A 800 mcg 100%,Vitamina D 10mcg 200%,Vitamina E 12 mg 100%,Vitamina B1 1.8 mg 163%,Vitamina B2 1.8 mg 128%,Vitamina B3 15 mg 93%,Vitamina B5 7mg 116%,Vitamina B6 2 mg 142%,Vitamina B8 55mcg 110%,Vitamina B9 (acidi folik) 200 μg 100%,Vitamina B12 2.8mcg 112%,Hekur 14 mg 100%,Magnez 100 mg 26%,Zink 10 mg 100%,Selen 50 mcg 91%,Bakër 2000 μg 100%,Jod 150 µg 100%*

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Conceptio Allaitement (gjidhenja) – 60 kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.