Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Selenium Granions (30 ampula)

1,600.00 L
Next

Conceptio Endolib (90kapsula)

4,500.00 L
Next Product Image

Conceptio Pregnancy(shtatezania) – 30 kapsula

2,300.00 L

Description

Zhvilluar nga Laboratoire des Granions, Conceptio Pregnancy(shatezania) është formuluar posaçërisht për të siguruar vitaminat, mineralet dhe elementët gjurmë të nevojshëm

Përdorimi:1 kapsulë me një gotë të plotë ujë, në mëngjes dhe 1 kapsulë në mbrëmje gjatë vaktit te darkës,program 6 mujor.

Perberesit: Vitaminat: C (acidi askorbik) – B3 (nikotinamid) – B5 (pantotenat kalciumi) – B8 * (biotinë) – D3 (kolekalciferol, niseshte i modifikuar (E1450), sheqer, trigliceride me zinxhir të mesëm, tokoferole natyrale të përziera (E306) – B12 * (cianocobalamin) – B6 (piridoksinë HCL) – B1 (Tiamine HCL) – B2 (riboflavin) – B9 (acid folik), minerale: pirofosfat hekuri (niseshte misri, emulsifikues: lecitinë luledielli) – oksid hekuri luledielli magnez – zink jodur kaliumi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Conceptio Pregnancy(shtatezania) – 30 kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.