Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Chrome – Krom me ampula nga Granions ( 30 ampula)

1,600.00 L
Next

Korse shtatzanie Primspine Mammy

4,800.00 L
Next Product Image

Dekontratant muskular (30 ampula)

1,600.00 L

Description


Laboratoire des Granions ofron një formulë të plotë për të ndihmuar funksionimin e muskujve 

Ky produkt mund të përdoret gjatë shtatzënisë, sportistëve, adoleshentëve dhe të moshuarve.

Vetitë:

• Magnezi, një element kryesor mineral, kontribuon në funksionimin e sistemit nervor dhe muskulor. Ai është i përfshirë në proceset e tkurrjes dhe relaksimit të muskujve.

• Seleni dhe bakri janë antioksidantë natyralë që mbrojnë qelizat kundër stresit oksidativ.

• Vitaminat e grupit B dhe kaliumi plotësojnë formulën për efektivitet optimal.

(1) Pretendimi i lidhur me magnezin.

Relaksuesi i muskujve nuk përmban asnjë substancë me origjinë shtazore.


Suplement ushqimor me ëmbëlsues.


Kuti me 30 ampula.

Program 15 ditor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dekontratant muskular (30 ampula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.