Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Kullese biberonash

4,100.00 L
Next

Jastëk për foshnja – Mimos®️ 3D Air Spacer ( masa small)

11,520.00 L
Next Product Image

Detergjent biberonash Suavinex

950.00 L

Description

Detergjent per biberonat apo enet e femijes suaj.

Me 82% te ingredienteve natyral, dermatologjikisht i testuar per te hequr cdo mikrobakter dhe papasterti

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Detergjent biberonash Suavinex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.