Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Karrige ushqyese per femije

23,500.00 L
Next

Pack V pluma (karroce TRIO)

154,000.00 L
Next Product Image

Djep gjumi (portativ)

23,000.00 L

Description

Djepi Cosleep ju lejon të flini me fëmijën tuaj duke siguruar hapësirën e tij..

• E palosshme për ruajtje.
• Dritare rrjetë për ajrim më të mirë.
• Lartësia e rregullueshme me 5 pozicione.
• Baza e djepit mund të anohet pak.
• 2 rrota për manovrim të lehtë.
• Sistem kundër rrëshqitjes.
• Përfshin çantën e transportit.
• Kompleti i veshjes është i përfshirë.
• Përfshihen dyshek, jorgan me mbulesë, çarçaf i montuar dhe jastëk me mbulesë.
• Përfshihet rrjeta kundër mushkonjave.
• E lëvizshme dhe e larë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Djep gjumi (portativ)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.