Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Keto Pack (elektrolite-magnez-omega3)

5,000.00 L
Next

Gota e pare e bebit (150 ml) +4 muaj

1,650.00 L
Next Product Image

Gjalpë Ghee 300 g Keto Drasanvi

2,500.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Gjalpi Ghee është marrë duke shmangur ujin, proteinat dhe sheqernat, duke lënë yndyrën.

Nuk është e nevojshme për ta mbajtur në frigorifer edhe pse rekomandohet ta vendosni larg dritës.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gjalpë Ghee 300 g Keto Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping