Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Gote fillestare me dy doreza ( koke silikoni) 150 ml

1,650.00 L
Next

Shampo pa sapune -300 ml

1,300.00 L
Next Product Image

Gote fillestare me dy doreza ( koke silikoni) 150 ml

1,650.00 L

Description

Gota e pare e bebit , me dy doreza.

shume praktike per tu perdorur dhe mbajtur vete nga duart e bebushit.

Materiali : polipropilen.

Koka silikon.

mosha : +4 muaj

sasia: 150 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gote fillestare me dy doreza ( koke silikoni) 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.