Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Aspirator I thjeshte nazal ne forme pompe

550.00 L
Next

Kopeta silikoni Suavinex (small)

1,150.00 L
Next Product Image

Guackat e gjirit Suavinex

1,550.00 L

Description

Guackat e gjirit vendosen brenda sytjenave, te perbera nga silikoni I bute  dhe fleksibël guackat  mbrojtëse parandalojnë veshjen nga fërkimi në gjoks të ndjeshëm ose të dëmtuar.

 

Guackat gjithashtu përfshin nje kapak I cili mbledh  qumeshtin qe rrjedh nga gjiri

Guackat e gjirit : pershtatur me  ngjyrën e lëkurës; Ato përfshijnë vrimat e ventilimit në mënyrë që gjoksi të marre ajer për të lehtësuar shërimin e gjirit.

Paketimi permban 4 guacka

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guackat e gjirit Suavinex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.