Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Termometër dixhital PRIM

800.00 L
Next

Selenium Granions (30 ampula)

1,600.00 L
Next Product Image

Hekur me ampula (30 ampula) Granions

1,700.00 L

Description

Hekuri luan një rol në shumë funksione biologjike: kontribuon në formimin normal të qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës,
 si dhe në funksionimin normal  te oksigjenit në gjak.

Ai gjithashtu merr pjesë në metabolizmin e energjisë dhe ndihmon në uljen e lodhjes.Suplement ushqimor me ëmbëlsuesnatyral
I pershtatshem edhe ne shtatzaniKuti me 30 ampula 2 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hekur me ampula (30 ampula) Granions”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.