Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sheqer Xylitol (300 g )

1,400.00 L
Next

Fara Chia Bio ( 250 g)

850.00 L
Next Product Image

Kakao Bio (175 g )

600.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kakao puder  organike është rezultat i shtypjes, me mjete ekskluzive mekanike, frutat e kakaos për të ndarë gjalpin nga pjesa tjetër e frutave. Pasi të thahen dhe grimcohen, fitohet pluhur kakao. Pluhuri Cacao nga Drasanvi eshte marrë nga kakao me cilësi të lartë, pa pesticide dhe me procese ekologjike

 

Doza ditore: 10 gr

Pudër kakao e pastër nga bujqësia organike

Pa ngjyroses, konservues ose sheqerna të shtuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kakao Bio (175 g )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping