Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

GRASS 3QM (45 Tableta)

2,200.00 L
Next

Kullese biberonash

4,100.00 L
Next Product Image

Kalmansia ( 45 Tableta)

2,550.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kalmansia eshte nje ektstrakt bimor per qetesimin e ankthit.

Kalmansia kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor.

Me ingredient bimor dhe natyral si : melissa,griffonia,valeriana,magnezi dhe vitamina B6

Kalmansia do ju ndihmoje gjithashtu edhe me problemet e gjumit.

Doza e rekomanduar ditore : 2 tableta ne dite

*Pa efekte anesore

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kalmansia ( 45 Tableta)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping