Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Trama trsnformer bad (krevat 3n1)

72,000.00 L
Next

Rodea I-Size (sexholino makine mosha 0+ deri 12 vjec )

37,500.00 L
Next Product Image

Karrige Dueto nga Trama 2n1

19,600.00 L

Description

Përshkrim
Nga lindja deri në 36 muaj, karrigia Dueto është zgjidhja e plotë që i përshtatet rritjes së bebes.

Karakteristikat:

- relaxseat: nga lindja deri në 9 kg
- pjesa ulese përfshin një futje të butë dhe të rehatshme për të porsalindurin
- Karrigia e babit: nga 6 muaj deri në 15 kg (afërsisht 36 muaj)
- Bërë me material rezistente dhe të qëndrueshme
- Strukturë prej dru ahu me këmbë që nuk rrëshqasin
- Rrip i rregullueshëm
- pastrohet shume thjesht fale materialit qe ka


Përmasat e karrigeve të hapura: 54 cm x 86 cm x 66 cm
Përmasat e karriges së mbyllur të mbyllur: 54 cm x 85 cm x 41 cm
Pesha: 4.7 kg

Dimensionet me relax të hapur: 54 cm x 90 cm x 71 cm
Dimensionet me relax të mbyllur: 54 cm x 87 cm x 71 cm
Pesha: 4.4 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karrige Dueto nga Trama 2n1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.