Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Selen 21 Ampula 28×2 ml

3,400.00 L
Next

Biberon Qelqi Bonhomia 120 ml

1,400.00 L
Next Product Image

Karrige Relaxi per bebe

9,000.00 L

Description

Me 3 pozicione qendrimi.
👉🏻Rrip sigurimi ndermjet kembeve dhe ne pjesen e barkut.
👉🏻Mbeshtetese shume e rehatshme ne koken e bebit.
👉🏻Me baze lekundese ose fixe.
👉🏻Mund te perdoret dhe si port bebe fale dy kraheve transportuese

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karrige Relaxi per bebe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.