Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Karroca(trio) Ip-Op Classic XL Light Pack

141,500.00 L
Next

Karroce TEKE- spot compact

68,000.00 L
Next Product Image

Karroca TRIO Pack prow

135,000.00 L

Description

Pack Prow është një sistem transporti i plotë, praktik dhe i lehtë për t’u përdorur, i cili përshtatet me fazat e ndryshme të foshnjës, me të cilin do të dashuroheni me dizajnin dhe veçoritë e tij.

Prow Pack (versioni TRIO) përfshin: shasi + sedilje e kthyeshme IPB me kapuç shtesë + krevat transporti LBW ultra të lehtë + sedilje makine Easymaxi Basic Group 0+.

 

Ai është i pajisur me një timon të lëvizshëm që është i rregullueshëm në lartësi dhe ju lejon të zvogëloni gjatësinë e shasisë ose të lehtësoni ruajtjen.

Shporta e transportit Pack Prow nuk mund të përdoret në makinë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karroca TRIO Pack prow”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.