Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Cante shpine -bebecar

16,500.00 L
Next

Karroce Stylo Class+

190,000.00 L
Next Product Image

Karroce DUPLA – per binjake

290,000.00 L

Description

Dupla është nje karroce e gjithanshme, e adaptueshme që mund të përdoret si  e vetme ose e dyfishtë ( per bebe binjake).

Mund ta shndërroni lehtësisht në një karrige të vetme, nëse fëmija juaj më i madh dëshiron të ecë.

Ai përfshin shasinë me sedilje për makine .

Ai përfshin një dorezë të lëvizshme të veshur me lëkurë, për ruajtje vërtet kompakte ose për t’ju lejuar të zvogëloni madhësinë e shasisë ose thjesht të ndryshoni ngjyrën .

Nje karroce shume konforte dhe e pershtateshme per cdo rruge.

e palosshme dhe mund te merret ne udhetime apo ne makine fare lehte .

Perfshihet edhe canta ne te cilen mund te mbani cdo aksesore te bebit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karroce DUPLA – per binjake”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.