Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Karroce V-pluma

182,000.00 L
Next

Karroce Pack Prow

133,000.00 L
Next Product Image

Karroce-Parkour Cross

174,000.00 L

Description

Parkour Cross është një karrocë e re teper komode dhe e e sigurt per bebin tuaj.

Me shasinë e tij të ngushtë 50 cm të gjerë, Parkour Cross është i lehtë për t’u manovruar në hapësira kompakte.

Përfshin shasinë + kosh të madhe PLW ultra të lehtë + sedilje IPB e kthyeshme me kapuç.

Për një sistem të plotë udhëtimi, disponohet sedilja opsionale e makinës për fëmijë Easymaxi Group 0+.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karroce-Parkour Cross”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.