Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Guackat e gjirit Suavinex

1,550.00 L
Next

Kopeta silikoni Suavinex (standarte)

1,150.00 L
Next Product Image

Kopeta silikoni Suavinex (small)

1,150.00 L

Description

Kopeta silikoni  te cilat  ndihmojnë për të vazhduar ushqyerjen me gji, pavarësisht siklet ose acarim të gjirit.

 

Ato mund të përdoren në ato raste kur nënat kanë thithka të sheshta ose  të tërhequra pasi ato përshtaten në mënyrë të përsosur në gjirin, duke lehtësuar ushqimin me gji te   të porsalindurit.

 

Silikoni i tij i butë dhe i imët është pothuajse i padukshëm për foshnjën kur thith.

Forma e saj e përmirësuar lejon që hunda e porsalindur të mos përplaset kundër tij kur thith.

Përfshinë kuti polipropileni higjienik për të ruajtur kopetat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kopeta silikoni Suavinex (small)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.