Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Pjate BOO

1,530.00 L
Next

Kruajtese dhembesh me muzike

950.00 L
Next Product Image

Krem anti-strija (500 ml)

5,000.00 L

Description

Krem anti-strija nga Suavinex.

Aplikohet dy here ne dite ne lekure te paster dhe te thate.

Masazhojeni deri sa te perthithet plotesisht.

Tregoni kujdes te vecante ne pjeset e poshtme te barkut,vithe,kofshe dhe gjoks.

Nese jeni duke ushqyer me gji evitoni aplikimin e kremit direkt ne zonen e thithit.

*I pershtatshem per lekura te ndjeshme.

Sasia: 500 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem anti-strija (500 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.