Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Serum i fytyrës me vaj ulliri BIO 30 ml

2,000.00 L
Next

Shkume demakijuese me vaj ulliri Bio -drasanvi (150ml)

1,450.00 L
Next Product Image

Krem fytyre me vaj ulliri BIO 50 ml

2,900.00 L

Description

Kremi i fytyrës me vaj ulliri Drasanvi është indikuar për lëkurën e thatë dhe të devitalizuar, falë formulimit të tij, i pasur me vaj ulliri të virgjër dhe vajra esencialë chemiotyped të Tangerine dhe Lavandin, .Indikuar për lëkurë të thatë dhe të devitalizuar,eshte  ushqyese dhe antioksidante.

Sasia: 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem fytyre me vaj ulliri BIO 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.