Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Xhel shampo Syndet (formule pa sapun) 750 ml

2,600.00 L
Next

Krem per zonen e Pelenes (75 ml)

1,200.00 L
Next Product Image

Krem fytyre per bebe (50 ML)

1,750.00 L

Description

Krem fytyre per bebe me SPF 15 mbrojtje UV.

Aplikojeni ne menyre uniforme ne fytyre e qafen e bebit, masazhoheni lehte deri sa te perthithet.

Evitoni kontaktin me syte.

Mbrojtje nga dielli,era dhe i ftohti.

I testuar klinikisht nen kontroll dermatologjik

Ushqen deri ne thellesi lekuren delikate te fytyres.

Me Aloe Vera.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem fytyre per bebe (50 ML)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.