Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Locion Rosa Mosqueta 300 ml Drasanvi

1,950.00 L
Next

Shkume demakijuese me Rosa Mosqueta 150 ml

1,450.00 L
Next Product Image

Krem për fytyrën Argan Ecocert BIO 50 ml Drasanvi

2,900.00 L

Description

Kremi i fytyrës Argan i Drasanvi është një krem ​​për lëkurën e thate dhe pa shkelqim

Formulimi i tij, i pasuruar me vaj Argan dhe kimotipe të vajit esencial Lavandin dhe Lemon, siguron ushqimin thelbësor për lëkurën . Certertifikuar Organike nga Ecocert Cosmos.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem për fytyrën Argan Ecocert BIO 50 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.