Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Set manikyr per bebe

3,800.00 L
Next

Shampo me vaj Kerpi per cdo lloj floku (500 ml ) Drasanvi

2,000.00 L
Next Product Image

Krem për fytyrën me vaj kërpi Ecocert BIO (50 ml) Drasanvi

2,900.00 L

Description

 

Kremi facial nga Drasanvi me vaj kerpi eshte I pershtateshem per cdo lloj tipi lekure, edhe per ato me delikatet.

Eshtë i pasur me acide yndyrore esenciale (Omega3,6,9) si dhe Vitamina E, A dhe B12. Vaji i kërpit ka një përbërje të ngjashme me lipidet e lëkurës, gjë që e bën atë një hidratues të shkëlqyeshëm.

sasia : 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem për fytyrën me vaj kërpi Ecocert BIO (50 ml) Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.