Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Kruajtese dhembesh me muzike

950.00 L
Next

Koke zevendesuese per biberonin antikolik(small)

1,070.00 L
Next Product Image

Krem per thithat e gjirit Suavinex (20ml)

1,300.00 L

Description

Kremi i thithave Suavinex eshte hidratuesi dhe mbrojtesi kryesor per nje ushqyerje me gji pa dhimbje.

Permban lanoline 100% ultra e paster.

Lejon ushqyerjen me gji pa e shperlar.

Menyra e perdorimit: Aplikojeni pas cdo pirje mbi thithin e paster dhe te thate.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per thithat e gjirit Suavinex (20ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.