Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Krem fytyre per bebe (50 ML)

1,750.00 L
Next

Promelo Spraj Oral (30 ml)

1,450.00 L
Next Product Image

Krem per zonen e Pelenes (75 ml)

1,200.00 L

Description

Krem per zonen e pelenes

Me peptide riparuese

Parandalon irritimet dhe qeteson lekuren e te ndjenjurave

Kombinim peptidesh dhe principe aktive anti-irritim

Dioksidi titanit formon nje barriere mbrojtese efikase qe izolon epidermen nga agresionet e jashtme si urina,fecet,dhe ferkimet e panolines.

Gjalpi karitese dhe vaji i bajames se embel zbusin dhe qetesojne acarimet e lekures.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per zonen e Pelenes (75 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.