Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

MOM BAG

7,400.00 L
Next

Suplement Jodi (30 ampula)

2,300.00 L
Next Product Image

Krem suavinex me spf 30

1,500.00 L

Description

Krem fytyre me faktor mbrojtës nga dielli 30 UVB dhe UVA hidraton dhe mbron lëkurën delikate të fytyrës, veçanërisht lëkurën e pastër dhe të ndjeshme, nga agresionet e jashtme si ndotja, i ftohti apo era. I përshtatshëm që nga dita e parë për përdorim të përditshëm.

Filtrat kimikë SPF30 kundër rrezatimit UVB dhe UVA:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem suavinex me spf 30”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.