Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vaj masazhi per bebe suavinex (100 ml)

1,250.00 L
Next

Zinxhir Wonder 0+

1,250.00 L
Next Product Image

Lageshtues dhe aromatizues PRIM

7,500.00 L

Description

Valët ultrasonike me frekuencë të lartë lëshojnë një fllad të butë në formën e avullit të ftohtë,
 duke shpërndarë në mënyrë të barabartë ujin e aromatizuar në mjedis, pa prodhuar kondensim.
Një dizajn i bukur që dekoron çdo hapësirë ​​në shtëpi dhe përmirëson cilësinë e ajrit.
Shtoni disa pika vajra esencialë dhe flladi i butë i avullit do ta kthejë hapësirën tuaj në një përvojë relaksuese me një aromë të këndshme.

Kjo pajisje rregullon lageshtin e ajrit ne mjedisin ku jetoni ose punoni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lageshtues dhe aromatizues PRIM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.