Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Ngjitese per tu mbrojtur nga mushkonjat (36 cope)

550.00 L
Next

Arush Gocco

3,300.00 L
Next Product Image

Letra te lagura Aqua care nga Suavinex (60 cope)

650.00 L

Description

Peceta të reja për fëmijë Aqua Care me 99% ujë. I përshtatshëm për të sapolindurit, për pjesën e poshtme,
 fytyrën, trupin dhe duart.

Paketa me 60 peceta p të lagura , të përshtatshme për lëkurë ultra të ndjeshme dhe të prirur ndaj atopisë.

Formula e saj prej 99% ujë dhe 100% fibra vegjetale pastron butësisht lëkurën delikate të foshnjave
dhe të porsalindurve.

Peceta pa alkool dhe pa parfum, për kujdesin e lëkurës më të ndjeshme.

Me  aloe vera për të hidratuar dhe mbrojtur pjesën e poshtme të foshnjës në çdo ndërrim të pelenës.

E testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik, 
oftalmologjik dhe pediatrik. Ato mund të përdoren që nga dita e parë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Letra te lagura Aqua care nga Suavinex (60 cope)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.