Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Locion Hidratues (500 ml)

2,100.00 L
Next

Xhel Shampo Syndet Formule pa sapun(500 ml)

2,100.00 L
Next Product Image

Locion Hidratues (750 ml)

2,600.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Locion Hidratues per masazh ,ushqen dhe zbut lekuren pas banjes

PH 5.5

*Pa paraben

*Pa petrolate

I testuar klinikisht nen kontroll dermatologjik

Me acide yndyrore te kokosit qe evitojne tharjen dhe irritimin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion Hidratues (750 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping