Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shampo me vaj Kerpi per cdo lloj floku (500 ml ) Drasanvi

2,000.00 L
Next

Argan Locion Trupi Ecocert BIO 300 ml Drasanvi

1,950.00 L
Next Product Image

Locion trupi me vaj kërpi Ecocert BIO (300 ml) Drasanvi

1,950.00 L

Description

Vaji i kanellës, i nxjerrë nga farat e Cannabis Sativa, është i pasur me acide yndyrore esenciale (Omega 3,6,9) si dhe Vitamina E, A dhe B12. Vaji i kërpit ka një përbërje të ngjashme me lipidet e lëkurës, gjë që e bën atë një hidratues të shkëlqyeshëm të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën më të ndjeshme dhe të devitalizuar. Për më tepër, vaji esencial Ylang Ylang është vërtetuar se ndihmon në rregullimin e prodhimit të sebum nga gjëndrat dhjamore.

 

 

 

 

Perberes :

Ekstrakt Aloe Vera, Vaj kërpi, Vaji i bajames së ëmbël, kimotipi yndyror thelbësor Ylang Ylang.

 

Sasia : 300 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion trupi me vaj kërpi Ecocert BIO (300 ml) Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.