Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Xhel dushi me vaj ulliri BIO 500 ml

1,800.00 L
Next

Xhel higjenizues i duarve dhe trupit 250 ml Drasanvi

820.00 L
Next Product Image

Locion trupi me vaj ulliri BIO 300 ml

1,950.00 L

Description

Locion Trupi me  Vajit Ulliri nga Drasanvi është indikuar për lëkurën e thatë dhe të devitalizuar.

Fale  formulimin te tij, me vaj ulliri të virgjër dhe vajra esencialë kimoterapeutikë të mandarinës dhe Lavandinit, ajo qetëson lëkurën dhe e ushqen ate

.Indikuar për lëkurë të thatë dhe të devitalizuar

sasia: 300 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Locion trupi me vaj ulliri BIO 300 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.