Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Granions prostate ( 40 kapsula)

2,400.00 L
Next

Granions 23 Vitamina (90 tableta)

2,000.00 L
Next Product Image

Magnez bisglicinat (60 kapsula)

1,900.00 L

Description

Magnezi është i përfshirë në shumë nivele. 
Kontribuon në një metabolizëm normal të energjisë, në uljen e lodhjes dhe në funksionimin normal të sistemit nervor. 
Përdorimi i bisglicinatit të magnezit përmirëson biodisponueshmërinë dhe përthithjen. 
Tabletat Granions de Magnesium, me çlirim të zgjatur, lejojnë një përthithje të rregullt dhe të qëndrueshme të parimit aktiv për 24 orë.

PËRPARËSITË E GRANIONIT TË MAGNEZIT:
> Vegan falë kapsulave me perime

> I përshtatshëm për gratë shtatzëna

> Pa konservues

> Shumë biodisponueshëm falë formës së tij bisglicinate

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magnez bisglicinat (60 kapsula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.