Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Pomad mbrojtese dhe riparuese 75 ml

1,500.00 L
Next

Letra te lagura Aqua care nga Suavinex (60 cope)

650.00 L
Next Product Image

Ngjitese per tu mbrojtur nga mushkonjat (36 cope)

550.00 L

Description

Keto ngjitese me Citronella kunder mushkonjave jane ideale per te mbrojtur te gjithe familjen nga mushkonjat, gjate shetitjeve apo aktiviteteve ne natyre.

Aplikohen ne veshje ose mbi cdo siperfaqe 9 karroce, krevat, mobilje (duke shmangur kontaktin me lekuren)

Teknologjia speciale e kapsulimit do te cliroj aromat e vajrave esenciale te perdorur ne formulen e saj ne nje rreze prej 1 meter deri ne 12 ore.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngjitese per tu mbrojtur nga mushkonjat (36 cope)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.