Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén Innova®1

3,250.00 L
Next

Nutribén® 2

2,800.00 L
Next Product Image

Nutribén® 2 400gr

1,500.00 L

Description

Qumështi Nutribén® 2 ,*pa vaj vaj palme,është bërë për të siguruar një dietë të plotë të foshnjave dhe
një ekuilibër të duhur ushqyes për fëmijën tuaj nga muaji I 6-te.
Ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar për shkak të përmbajtjes së tij në zink, selen dhe
vitamina A, C ,D2 dhe D5.

Additional information

Paketimi

400gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® 2 400gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.