Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutriben cacao 250 gr +12 muaj

580.00 L
Next

8 cereale me fruta dhe qumesht te adaptuar 300 gr(+6muaj)

750.00 L
Next Product Image

Nutriben 8 Cereale me mjalte dhe fruta (+6muaj)

580.00 L

Description

Mualebi me fruta dhe mjalte nga Nutriben.

perberesit: 4% mjalt i perpunuar

60% drithera si edhe : molle, portokall, ananas,banane.

 

mosha: +6 muaj

pergatite me qumesht.

paketimi: 300gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriben 8 Cereale me mjalte dhe fruta (+6muaj)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.