Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® 8 Drithëra me calcium dhe mjalte (300Gr)

580.00 L
Next

Nutribén® 3

2,600.00 L
Next Product Image

Nutribén® A.R(Anti-Refluks)

3,650.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kjo formule eshte efektive ne parandalimin dhe rregullimin e reflukseve nga dita e pare e jetes
Ka nje tretshmëri më te mirë te proteinave falë përbërjes së tij aminoacide të ngjashme me atë të
qumështit të gjirit.

 

Additional information

Paketimi

800gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® A.R(Anti-Refluks)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping