Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén Innova® Zero% 5 Cereales 500g (6M+)

950.00 L
Next

Xhel stick me arnica (3m+)

1,350.00 L
Next Product Image

Nutriben drithera +12m (375 gr)

650.00 L

Description

Një vakt i plotë për shkak të përmbajtjes së lartë të drithërave për t'i dhënë fëmijës tuaj të gjithë energjinë që i nevojitet nga muaji 12 e tutje.
 Pa vaj palme dhe me aromën më të mirë!

Kjo drither  mund të jetë pjesë e dietës së një fëmije një vjeçar për mëngjes sepse përmban vlera te larta ushqyese,
 vitamina dhe minerale, gjithçka që rekomandon një dietë mesdhetare.
 Është zhvilluar për të përgatitur qumësht Nutribén Innova® 3 ose Nutribén® Growth Pro+.
 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriben drithera +12m (375 gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.