Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® Bajo Peso

2,150.00 L
Next

Nutribén® Potitos® Perime dhe peshk gjuhez

340.00 L
Next Product Image

Nutribén® Ecopotitos® Mish Vici me perime

450.00 L

Description

Nga 6 muaj
Potitos nga Nutriben jane te vetmet kavanoza ku ingedientet jane 100% natyrale ,
Gatuhen ne avull per te mos humbur asnje vlere ushqyese.
*pa kolorante dhe konservante
* Pa kripë, pa sheqerna të shtuar.
*pa gluten
* Me 100% vaj ulliri extra te virgjer.

Perberesit : Karrote, domate , mish vici,bizele,qepe, oriz leng limoni,selino,
Sygjerim : Pas hapjes te ruhet ne frigorifer per 24H.te mos perdoret pas dates se skadences te treguar
mbi kapak.ruajeni nga dielli

Additional information

Paketimi

250gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® Ecopotitos® Mish Vici me perime”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.