Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén Innova®3 (nga muaji I 12-te)

2,700.00 L
Next

Nutribén® Hidrolizada 2

2,750.00 L
Next Product Image

Nutribén® Hidrolizada 1

2,750.00 L

Description

Formula specifike fillestare për trajtimin dietik të foshnjave me alergji ndaj proteinave të qumështit të
lopës.
Formula me proteina tejet të hidrolizuara dhe pa laktozë për trajtimin dietik të foshnjave me alergji ose
intolerancë ndaj proteinave të qumështit të lopës dhe / ose intolerancës së laktozës

Additional information

Paketimi

400gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® Hidrolizada 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.